הערכת רמת הסיכון של העסק על ידי ישראל טאייב

דצמבר 17, 2015 שירותים מומלצים

אם אתם עומדים להקים עסק חדש, אחד הדברים שחשוב מאוד שתעשו, עוד לפני שאתם מתחילים את התהליך של הקמת העסק, הינו בחינה של רמת הסיכון בעסק. ומדוע זה חשוב? על פי דבריו של ישראל טאייב, הערכה נכונה של רמת הסיכון בעסק יכולה לאפשר לכם להקים את העסק בצורה הרבה יותר מחושבת ולהחליט האם בכלל כדאי לכם להקים את אותו עסק. כמובן, בעסקים כגודל הסיכון כך גודל ההצלחה אך לעיתים רבות, סיכון גדול מידי עלול להכניס את בעלי העסק לבעיות רבות, בייחוד אם מדובר בעסק הראשון שלהם ואין להם מספיק ניסיון בבניה של עסקים עם רמת סיכון גבוהה. לכן חשוב מאוד לפנות אל ישראל טייב בכדי שיעריך את רמת הסיכון של העסק אותו אתם חושבים להקים ויסייע לכם להקים את אותו עסק בצורה נכונה יותר תוך צמצום הסיכון למינימום האפשרי.

כיצד ישראל טייב מעריך את רמת הסיכון של עסק?

בכדי להעריך את רמת הסיכון בעסק ישראל טאייב בוחן נתונים רבים ושונים כגון: 

ישראל טאייב

  • התחום בו יעסוק העסק.
  • המיקום בו יוקם העסק.
  • המתחרים באותו תחום של העסק אשר נמצאים בסמוך אל המיקום בו מתכננים להקים אותו.
  • רמת המחירים הנהוגה בתחום זה ורמת המחירים אליה מתכוונים בעלי העסק להגיע.
  • ההוצאות הקבועות הכרוכות בהקמת העסק וניהולו השוטף כמו הוצאות שכירות, רכישה של מוצרים, תחזוקה שוטפת, פרסום וכדומה.
  • האם המתחרים בתחום הינם עסקים קטנים וחדשים או רשתות גדולות וחזקות בתחום.
  • הידע של בעלי העסק בתחום והיכולת שלהם לנהל עסק מסוג זה.
  • ההון העצמי של בעלי העסק ויכולת הגמישות הפיננסית שלהם.

ועוד…

שילוב של כלל הנתונים הללו, עם עוד נתונים נוספים, מאפשר לישראל טייב להעריך את רמת הסיכון בהקמת העסק בצורה טובה ומאפשר לו להעניק לבעלי העסק את כל המידע על הסיכון הכרוך בהקמה של אותו עסק.

מדוע חשוב להעריך את רמת הסיכון של העסק?

ישראל טאייב מסביר כי ככל שעסק הינו בעל רמת סיכון גבוהה יותר, הניהול שלו יהיה קשה יותר, בייחוד בתקופה הראשונית. בנוסף, כשמדובר בעסק בעל רמת סיכון גבוהה חשוב להיערך לדבר מבחינה פיננסית ולכן חשוב שבעלי העסק יעריכו את רמת הסיכון מראש וידעו מול מה הם מתמודדים.

בעסק בעל רמת סיכון גבוהה על בעלי העסק להכין מראש כספים לכל צרה שלא תהיה ולהיערך מראש למצב של הפסדים או של תקופה בה ההוצאות יהיו גבוהות בצורה משמעותית מההוצאות.

 

לכן, כל אחד אשר חושב להקים עסק, גם אם נראה לו כי מדובר בהצלחה בטוחה, מוכרח לפנות אל היועץ העסקי ישראל טאייב ולקבל ייעוץ מקצועי אשר יאפשר לו לתכנן ולהקים את העסק באופן נכון.

 

מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק של ישראל טאייב