האם "צהלה" העתידית תהיה גוש 6752?

ינואר 4, 2016 חברות מומלצות

נדמה כאמור שעם כל התהפוכות שמדינת ישראל עוברת בשנים האחרונות, העלייה במחירים והקושי הכלכלי שמצויים בו רבים, ענף הנדל"ן ומכירת ורכישת דירות לא יהיה כה משגשג.

הרי נדמה כי כבר אין קניית דירה ביכולתו כל אחד ואחת, אך במפתיע דווקא זהו הענף המשגשג ביותר כיום מכל ענפי הכלכלה של מדינת ישראל, ולא רק שלא נעצרת הבניה, אלא היא נוסקת ומרקיעה שחקים כל יום מחדש.

אחת הדוגמאות הבולטות ביותר לכך, היא הפשרת הקרקעות החדשות באזור המרכז, תחת הכינוי שקבעה העיר חולון לתוכנית, תוכנית ח500. ניתן לרכוש נכסי נדל"ן בהשקעה מינימאלית של 45,000 ₪. בלבד במסגרת תכנית  מיקרו פיקה.

תוכנית ח500

התוכנית עוסקת בפיתוח השטחים שמצויים בדרום חולון ובעצם מייעדת את האזור להפוך בעשורים הקרובים לאחד המרכזים הגדולים ביותר באזור זה של המרכז. לא יהיה מדובר רק במרכז של העיר חולון, כי אם במוקד ציבורי בכל אזור המרכז שימשוך אליו אנשים מכל הסביבה. השטח אמור להיות מפותח ברובו לבניית מתחמי מגורים, כך שרבים המעוניינים לגור במרכז יוכלו למצוא שם את מעונם. בנוסף בלב המתחם של התוכנית, מספר גושים מיועדים לשמש כמוקד מטרופוליני רב מימדים, שימשוך אליו מחפשי עבודה רבים, תעסוקות, ומשקיעים עסקיים מכל ענפי התעסוקה במדינה ואולי אף מחו"ל. תכני מיקרו פיקה מצידה, הופכת את ההשתתפות במיזם לפתוחה לכל דורש, בהשקעה שרוב האנשים יכולים לעמוד בה ולנצל את האפשרויות הנרחבות שבבעלות על נכסי נדל"ן יוקרתיים בישראל.

הלהיטים של ח500 

פיקה גוש 6752 ח500

מלבד הגושים המסחריים שמשמשים משיכה אטרקטיבית למשקיעים עסקיים, העסק העיקרי המדובר יהיה בתחום הנדל"ן ובמיוחד בגושים הקרובים לכל אותם מוקדים חברתיים – ציבוריים -כלכליים. האטראקציה העיקרית כיום היא כל הגושים המיועדים לבניה, וברובם לבניה רוויה שתכלול רבי קומות וגורדי שחקים שרוכשי דירות רבים יחפשו בעשורים הקרובים. מן הוודאות שהגושים שיהיו הקרובים ביותר למוקד המטרופוליני הם אלו האטרקטיביים ביותר, אך ישנו גוש אחד שדומה אך מעט שונה משאר הגושים בייעוד שלו, זהו גוש 6752 הפתוח להשקעה באמצעות תכנית מיקרו פיקה.

התכלית של גוש 6752

גוש זה מיועד לשמש לבתי מגורים ולא כמוקד עסקי אך הוא יהיה קרוב למוקד. כמו לכל מתחם דיור, גם לאזור תוכנית הבניה של דרום חולון, יש אתר עיקרי שמיועד להיות אזור מעט יוקרתי יותר שישמש לבניה צמודת קרקע וזהו גוש 6752. המושג צמוד קרקע מדבר למעשה על בניה איכותית של בתים פרטיים, מתחמים של וילות, קוטג'ים ומבני דיור יוקרתי שישאירו את הנוף והשמיים פתוחים ללא גורדי שחקים ורבי קומות. כאמור רוב אזור הדיור של תוכנית ח500 אמור להיות מיועד לרבי קומות שרבים אמורים להתגורר בהם, לכן תכליתו של גוש 6752 היא מעט שונה והופכת אותו למתחם מיוחד לעומת שאר הגושים שתופשר בהם הקרקע לבניה.

לסיכום, האם מדובר באחת השכונות היוקרתיות שידברו עליהן בעתיד כמו שרואים היום את צהלה או רמת אביב ג' בתל אביב? עוד טרם ניתן לקבוע. אך הפופולאריות של המתחם רק צוברת תאוצה מדי יום, בין השאר בזכות תכנית מיקרו פיקה, וככל הנראה תכפיל את רווחיה מיום שהתוכנית תפורסם לציבור הרחב. כפי הנראה למי שיש ראייה כלכלית לעתיד, ייתכן שעתיד התוכנית הזו כבר נראה ברור כשמש.

לפרטים התקשרו – 1-700-707-780