גילאת גרינברג – טיפים שכדאי לאמץ לפני שרוכשים דירה

יוני 13, 2016 מדריכים

הגדרת צרכים:  לפני שרוכשים דירה, חשוב להגדיר את צרכי המשפחה – מספר חדרים, המפרט נדרש, סביבה חברתית, חינוך ועוד. גילאת גרינברג מדגישה כי שלב הגדרת הצרכים הוא שלב חשוב ביותר שאין לדלג עליו.

הגדרת טריטוריה: חשוב שתגדירו טריטוריה ספציפית לצורך חיפוש דירה מעמיק, אחרת עומס המידע עלול לעכב את המוטיבציה שלכם לקבל החלטה.

בדיקה השוואתית: כדי להשוות בין "תפוזים לתפוזים" במטרה למצוא את הפרויקט המתאים לכם ביותר, מכל הבחינות זכרו כי השוני בין הפרויקטים והדירות הוא גדול.

 מוניטין וניסיון מקצועי:  בדקו ושאלו בדבר שם ומוניטין החברה, הניסיון שלה בפרויקטים אחרים, ובקרו באחד מהפרויקטים הללו לצורך התרשמות. על פי גילאת גרינברג, כדי להימנע מנוכלויות מומלץ לקנות אך ורק מחברה בעלת מוניטין.

 שירות במהלך המכירה: שימו לב ליחס ולאופן בו אתם מקבלים שירות בנקודת המכירה. נסו ליצור כימייה בינאישית עם צוות המכירות.

שירות לאחר המכירה: בדקו את אופן בו תקבלו שירות לאחר הקנייה, בשנת הבדק (השנה בה אתם צריכים לדווח על ליקויי הבנייה) , צוותי התיקונים, אנשי הקשר ועוד.

 ייעוץ משפטי: השתדלו לקחת יועץ משפטי / עורך דין מטעמכם, גם חברות הבנייה מעדיפות להתמודד מול איש מקצוע. אם אתם זקוקים להמלצה על איש מקצוע שכזה גילאת גרינברג תשמח לתת לכם שמות של אנשי מקצוע רלוונטיים.

 סיוע מימוני: הסתייעו בצוות המכירות באתר החברה לצורך קבלת ייעוץ ראשוני והפניה לבנק מועדף לקבלת המשכנתא.

ערבות לפי חוק מכר: בררו עם צוות המכירות כיצד מובטח כספכם. הם ישמחו לספק לכם מידע בנושא. בכך מתבטאים יתרונה ואמינותה של החברה.

מפרטים טכניים: בררו מהו המפרט הטכני המוצע ואת רמתו. מפרט איכותי יחסוך לכם כסף רב בעתיד.

למידע נוסף אודות גילאת גרינברג: http://www.pinterest.com/gilatgrinberg