כל האפשרויות לצפייה בערוצי טלוויזיה: מה מתאים לכם?

אפריל 13, 2016 שירותים מומלצים

סלקום הודיעה לאחרונה על השקת סלקום טי וי – שירותי הטלוויזיה של סלקום על גבי הרשת האינטרנטית. התשלום נמוך מאוד יחסית לאחרים, וזה כולל גם ממיר תכני VOD וכן תכני עידן +, סדרות ילדים וסדרות הספורט.

היתרון המרכזי שמציעים ערוצי טלוויזיה של סלקום טי וי על פני המתחרים שלה זה שהממיר כבר כלול באותו מחיר. אמנם בינתיים סלקום עדיין לא מחזיקה בתכנים מקוריים או תכנים בלעדיים משלה, לכן אם תהיו מעוניינים בממיר נוסף תצטרכו להוסיף על כך תשלום נוסף לכל חודש.

 

מזווית הראייה של סלקום –  בעניין צפייה במגוון ערוצי טלוויזיה 

סלקום TV

האפשרויות הקיימות היום לצפייה באותם ערוצי טלוויזיה הקיימים, הינם יקרים מידי. לדברי מנכ"ל החברה, ולדבריו המטרה העומדת לעיניהם של חברת סלקום היא להפוך בעצם לקבוצת תקשורת שתציע ותוכל לספק ללקוח הישראלי את כל החבילה אותה הוא צורך בעסקה אחת, ובמחיר הוגן ומשתלם. הצרכן הישראלי משלם היום לדברי מנכ"ל סלקום יותר מידי וכנגד לא מקבל את התמורה ההולמת. בסלקום עמלים לספק את המשתמש המודרני ומציעים חוויית צפייה טובה פי כמה שמאפשרת חוויית צפייה בכל ערוצי טלוויזיה השונים בכל עת ובכל מקום.

סלקום לומדת כבר זמן רב את שוק הטלוויזיה הישראלי וכן את צרכי הלקוח הישראלי ועל פי המסקנות המתבקשות בנתה את חבילת הצפייה החדשה והחדשנית שלה לאור מסקנותיה. כאשר היא מציעה אינטגרציה בין טלוויזיה לבין אינטרנט. עם מחיר שפוי ועם חשבונית ברורה מובנת וקלה להבנה.

 

הכירו את הממיר של סלקום

סלקום מציעה את הממיר ההיברידי שהוא כולל קליטה של עידן + אפליקציה, חיבור לרשתות חברתיות שונות, אינטרנט ועוד. חוויית הצפייה במגוון ערוצי הטלוויזיה, שמציעה סלקום דומה לרמה שמציעות החברות המתחרות שלה והצפייה מתאפשרת גם במסך הטלוויזיה, או בטבלט וכמובן גם במחשב או בסמארטפון. וזאת על ידי האפליקציה הנלווית. יש לציין שהשלט כולל מקלדת מהעבר השני.

היות ומרבית השירותים של סלקום יהיו מסופקים באמצעות רשת האינטרנט, מסתבר שהלקוחות יזדקקו לפס רחב של מינימום 15 מגה בעבור ממיר אחד, ולכל הפחות 20 מגה בעבור שני ממירים.

התקנת הממיר לדברי חב' סלקום הינה קלה ופשוטה וניתן לעשות זאת באופן עצמאי בקלות רבה. לקוחות אשר בכל זאת ירצו להיעזר בשירותיו של טכנאי לצורך ההתקנה יוכלו כמובן לעשות זאת תמורת תשלום סמלי.

 

מה התוכניות לעתיד?

סלקום שואפת להתקדם עוד – ומתעתדת להציע לכם גם חבילה משולבת שכוללת טלוויזיה וגם סלולר שהיא תכלול 3 קווים סלולאריים וכן את סלקום טי וי תמורת סכום נמוך יחסית שתכלול את כל החבילה. סלקום מציעה את החבילה לכולם, גם ללקוחות הקיימים וכן ללקוחות חדשים.

לשירות החדש שסלקום מציעה לכם – ניתן להצטרף דרך אתר החברה או באמצעות מוקדי השירות וחנויות דינמיקה.