מתיחת פנים – לא עוד סתם ניתוח

אוקטובר 27, 2016 מדריכים

היום, כבר ידוע לכל שניתוח פלסטי מהווה מענה בטוח ואמין לכל בעיה אסתטית. רבים מן האנשים בארץ ובעולם פונים לרפואה הכירורגית בכדי להיראות ולהרגיש טוב יותר. כמעט כל בעיה אסתטית זוכה לפתרון מידיו המקצועיות של מנתח פלסטי והביקוש לניתוחים אלה רק הולך וגובר עם השנים.

ניתוח מתיחת פנים בדומה לניתוח הגדלת שדיים הוא ניתוח פופולארי במיוחד ונחשב למבוקש ביותר. אם בעבר כתוצאה מניתוח זה היו מקבלים מראה פנים מלאכותי בעל הבעה מופתעת, הרי שבימינו, באמצעות ניתוח של מתיחת פנים מקבלים מראה טבעי ותוצאות משביעות רצון כמעט בכל הניתוחים המתבצעים ולא רק בניתוח מתיחת פנים או הגדלת חזה.

במסגרת ניתוח מתיחת פנים, ניתנת התייחסות גם לאזור הצוואר ומבוצעת, הלכה למעשה, הרמה של הפנים והסרת עודפי עור. ישנם רופאים אשר יבקשו מן המטופל תמונות ישנות שלו בכדי להגיע לתוצאה כמה שיותר טבעית ואמינה.

מתיחת פנים מבוצעת בדרך כלל בהליך הכולל הרדמה והיא אורכת מספר שעות. ברוב ניתוחי מתיחת פנים ייערך חתך בעור שליד תנוך האוזן וברוב הפעמים עד לקו השיער, בצורה כזאת הצלקת תוסתר על ידי השיער.

ניתוח זה מצריך אשפוז להשגחה למשך יום עד יומיים בעוד ההחלמה אורכת כמספר שבועות. במהלך שבועות אלה מוסרים התפרים בהדרגה בעוד הרופא המנתח מלווה את המטופל עד לקבלת התוצאה הרצויה.

ניתוח מתיחת פנים

כמו שבוודאי ידוע לכם, לא כדאי להמתין או לדחות ניתוח זה היות וככל שהזמן עובר הקמטים נעשים עמוקים יותר. ממוצע טווח הגילאים לביצוע ניתוח זה הוא בין 45-70 כאשר גם גברים וגם נשים מוצאים אותו כאטרקטיבי במיוחד.

כדי ליהנות מתוצאה משביעת רצון ותואמת את הציפיות יש לבחור בקפידה את מנתח פלסטי לביצוע ניתוח מתיחת פנים. היות והפנים הם מרכז הגוף וכרטיס הביקור של כל אחד ואחת מאיתנו, יש לבחור מנתח פלסטי רק לאחר בדיקה מעמיקה של ניסיונו בפועל ותעודותיו האקדמיות המעידות על מקצועיותו.

רצוי במיוחד לאסוף מידע ממטופלים של המנתח וכך להבין טוב יותר את מהלך הניתוחי הצפוי לכם בידיו של מנתח זה. כדאי להיות מעורים גם בסיכונים הטמונים בהליך זה, אך יחד עם זאת, ככל שעוברות השנים, כל הניתוחים הפלסטיים ובכללם ניתוחי מתיחת פנים נחשבים לבטוחים במיוחד ואינם כוללים כמעט כל סיכון או סיבוך.