ביקורת סמארטפונים: מכשיר LG G5 מול סמסונג גלקסי S7 – מי מנצח?

אוגוסט 12, 2016 מדריכים

עולם הטלפונים החכמים הפך להיות עולם מלא חידושים וטכנולוגיה שלא מפסיקה להפתיע ובכל מספר חודשים יוצא לעולם מכשיר חדש אשר משאיר בצל את כל המכשירים שהיו לפניו. LG G5 הוא ללא ספק אחד המכשירים האיכותיים והעוצמתיים ביותר שחדרו לשוק בישראל, מדובר במכשיר חכם ומהיר עם מעבד מתוחכם שמאפשר לכם ממשק נוח וידידותי. רבים חושבים שדווקא הטלפונים החכמים האחרים כדוגמת גלקסי 7S הם מהמובילים בשוק אבל מביני עניין יודעים היטב שהמכשיר LG G5 של סלקום הוא בחירה מצוינת וכל מי שבחר במכשיר הזה לא מתחרט אפילו לרגע אחד.

 

LG G5 – הטלפון החכם המושלם

מה אנחנו בעצם מבקשים מהטלפון החכם שלנו? שיהיה מהיר, איכותי, ברור, שלא יעשה לנו תקלות, שיהיה חזק ושלא יישבר או ייהרס מכל נפילה, שיהיה בעל נפח גלישה רחב ושטח אכסון גדול וכמובן שיראה מעולה. LG G5  של סלקום זו הבחירה של כל מי שרוצה את הטלפון המושלם ולא מוכן להתפשר על פחות מכך. הטלפון החכם של סלקום מכיל שטח אכסון עצום, מראה יוקרתי וכמובן מצלמה איכותית במיוחד שמאפשרת לכם לצלם תוך כדי תנועה ובאיכות מקסימאלית.

בעולם הטכנולוגי של ימינו הטלפון החכם הוא כמו עוד איבר בגוף, כל אחד ואחת רוצים את המכשיר החדיש והמתקדם ביותר כי בעזרת הטלפון החכם אפשר לגלות עולמות חדשים. בשוק יש לא מעט מכשירים טובים ומשוכללים אך לעולם יהיו מכשירים שמספקים לנו חוויה טובה יותר מהאחרים- הבחירה נמצאת כמובן בידיים שלכם.

 

LG G5 של סלקום – מצלמה איכותית, מראה מרהיב 

סמארטפונים השוואה

אחת הפעולות הנפוצות ביותר במכשיר הנייד היא הצילום. אנחנו מצלמים את עצמנו בכל פעולה במהלך היום, אנחנו מצלמים נופים ואנחנו מצלמים סרטונים שיישארו איתנו כזיכרון מתוק להמשך החיים. על מנת למקסם את החוויה ולספק לעצמנו תצלומים איכותיים, חדים וברורים אנחנו חייבים מצלמה מושלמת ובמכשיר LG G5 של סלקום תוכלו למצוא מצלמה מצוינת. אין סיכוי שתמצאו מצלמה טובה יותר בשוק בתוך המכשיר החכם, המצלמה במכשיר מבטיחה לכם צילומים מרהיבים שלא תפסיקו להשוויץ בהם בפני החברים.

מרכיב לא פחות חשוב בטלפון הנייד הוא כמובן המראה שלו, כולנו רוצים טלפון מבריק ונוצץ, טלפון שלא רק יעבוד מעולה אלא גם ייראה מצוין. LG G5 של סלקום מנצח בגדול גם בתחרות של המראה ואם הלוק של המכשיר חשוב לכם אתם חייבים לבחור במכשיר הזה. טלפון חכם כיום זה לא רק מכשיר כדי לקבל או להוציא שיחות, מדובר בחלק בלתי נפרד מהיום שלכם ורק בעזרת טלפון בעל מראה מושלם תוכלו לקבל חוויה נהדרת. כמו שלא רוכשים רכב שלא נראה מעולה על הכביש ככה גם לא מתפשרים על המראה של הטלפון החכם שלכם.