חמים בחורף: 5 סדרות ישראליות שחייבים לראות ברצף

פברואר 12, 2017 חברות מומלצות

מזג האוויר בחורף הוא לא מזג אוויר שעושה חשק גדול לצאת ולטייל בחוץ: גשם, רוח, קר, אפור והשמש ממעטת להגיע וזה בדיוק הזמן להיכנס מתחת לפוך, להכין כוס שוקו חם ולצפות בסדרות הישראליות הטובות ביותר. כמובן שלכל אחד יש את הסדרות הפייבוריטיות שלו ולכל אחד ואחת יש את הסדרה שהם פשוט יכולים לצפות בה ברצף שוב ושוב, אבל אנחנו ניסינו לדרג את חמש הסדרות הטובות ביותר אבל שוב אנחנו מדגישים כי לבחור רק חמש סדרות ישראליות זו משימה קשה במיוחד כי המלאי הוא פשוט בלתי נגמר. סדרות ישראליות של סלקום tv אלו הסדרות שהולכות להפוך את החורף שלכם לחם ולוהט.

רמזור
יש סדרות קומיות שתלויות זמן, יש סדרות קומיות שתלויות מקום, יש סדרות קומיות שתלויות שחקנים ויש סדרות קומיות שתלוי היכן הן משודרות אבל יש סדרות קומיות שלא משנה מי אתה ומה אתה הן פשוט יקרעו אותך מצחוק. רמזור עם אדיר מילר היא יצירת מופת ישראלית שאפשר פשוט לצפות בה שוב ושוב ולא משנה כמה היא מוגזמת כל אחד יכול להזדהות עם אמיר, חפר או איצ'קו והכל תלוי כמובן באיזה שלב אתם נמצאים בחיים.

מתים לרגע
הספקנים אמרו שהישראלים לא יצליחו לייצר דרמה של בית חולים כמו האנטומיה של גריי או אי אר אבל בפועל קיבלנו סדרה מרתקת, מצמררת ומרגשת שמביאה את סיפורם את סטודנטים לרפואה שחולמים להיות רופאים בכירים בעתיד. כבר בהתחלה הם נתקלים במסתוריות גדולה שאופפת את בית החולים ומכאן הכל הולך ומסתבך.

מסודרים
אז נכון שמדובר בסדרה קצת נשכחת אבל מדובר בסדרה שידעה לנגן על מיתרי החלום של כולנו: להיות עשירים. במהלך הסדרה ארבעה חברים מצליחים למכור את החברה שלהם ולהפוך בלילה אחד לעשירים מאוד. העלילה משלבת הומור בלתי נשכח לצד דרמות לא קטנות כאשר כל אחד מארבעת החברים מחליט ללכת עם הכסף למקום אחר בחייו ובזמן שתומר משתולל וקונה כל דבר שזז, האחרים דווקא לא מסתנוורים מהכסף ומנסים להמשיך את חייהם כרגיל.

הישראלים
שלישיית מה קשור הביאה אלינו כל כך הרבה רגעים מצחיקים שייכנסו לדפי ההיסטוריה של הבידור הישראלי ואין ספק שחלק נרחב מהמערכונים בסדרה הזו יישארו איתנו עד לסוף החיים. המאמן העצבני, הבעל של ריוי, חווה מביטוח לאומי ועוד הרבה מאוד דמויות שאנחנו פשוט לא יכולים למחוק את החיוך שהן נגלות מול עינינו.

פאודה
הסדרה הטובה ביותר שיצרו כאן לדעת רבים, סדרה שמספרת למעשה את הסיפור המרתק של כולנו כאן במדינת ישראל. זו לא עוד סדרת פעולה רגילה, מדובר במציאות היום יומית של כל אחד ואחת מאיתנו, הסדרה מוצגת בצורה מעולה מכל הבחינות ולא בכדי היא סחפה אחריה ישראלים רבים שכבר בטירוף לקראת העונה השנייה. יש הרבה מאוד סדרות ישראליות מצליחות, אין ספק שפאודה היא הטובה ביותר שנעשתה כאן בשנים הארונות.